O POHÁR ČERNÉHO DOLU
Černý Důl 8.3.2009
Neděle 8.3.2009 3.místo
O POHÁR ÚPSKÉHO ÚDOLÍ
Prkéný Důl Žacléř sjezdovka Bret
Pátek 13.3.2009 2.místo
ODDÍLOVÉ ZÁVODY 2009
Mladé Buky 22.3.2009
Neděle 22.3.2009 1.místo
ZÁVODY ŠKOLY MLADÉ BUKY 2009
Mladé Buky 25.3.2009
Středa 25.3.2009 1.míst
FUNSPORT CUP 2009
Deštná v Orlických horách 17-18.1.2009
Sobota 17.1.2009 29.místo ztráta na 1. místo 13:03
Nedělě 18.1.2009 27.místo ztráta na 1. místo 14:40
Horní Mísečky 31.1-1.2.2009
Sobota 31.1.2009 28.místo ztráta na 1. místo 8:27
Nedělě 1.2.2009 32.místo ztráta na 1. místo 6:62
Pec pod Sněžkou 14-15.2.2009
Sobota 14.2.2009 29.místo ztráta na 1. místo 6:10
Nedělě 15.2.2009 35.místo ztráta na 1. místo 6:54
Herlíkovice 28.2-1.3.2009
Sobota 28.2.2009 31.místo ztráta na 1. místo 5:74
Neděle 1.3.2009 24.místo ztráta na 1. místo 4:32
Pec pod Sněžkou sobota10.1.2009
Obří slalom Předžačky
------------------------------------------------------------------------------
Poř.St. Kód Závodník R. TJ Čas Celkový Body
č. Příjmení + jméno Stát 1. kolo čas ze záv.
1 60 000000 Hrubá Klára 98 SK Maty 36.31 36.31 0.00
2 58 000000 Brýdlová Viktorie 98 SA Šp.Mlýn 36.76 36.76 10.91
3 52 000000 Kejvalová Barbora 98 Sn Pec p/S 38.83 38.83 61.07
4 53 000000 Fizérová Kristýna 99 Lo Trutnov 40.10 40.10 91.85
5 54 000000 Bejdáková Bára 99 SK Jánské 40.19 40.19 94.03
6 63 000000 Procházková Nikola 98 SK Jánské 41.83 41.83 133.78
7 56 000000 Bečvářová Eliška 98 SK Jánské 42.17 42.17 142.02
8 55 000000 Hrubá Anna 99 SK Maty 42.75 42.75 156.08
9 62 000000 Davidová Michaela 99 SK Rýchory 42.79 42.79 157.05
10 61 000000 Košťálová Jana 98 Renokar-CN 45.54 45.54 223.70
11 66 000000 Skálová Linda 99 VS Praha 46.11 46.11 237.51
12 65 000000 Tajovská Adéla 99 So Nusle 48.89 48.89 304.89
13 59 000000 Jonášová Anička 99 So Nusle 49.65 49.65 323.30
Pec pod Sněžkou neděle11.1.2009
Obří slalom Předžačky
------------------------------------------------------------------------------
Poř.St. Kód Závodník R. TJ Čas Celkový Body
č. Příjmení + jméno Stát 1. kolo čas ze záv.
1 81 000000 Hrubá Klára 98 SK Maty 35.60 35.60 0.00
2 55 000000 Bejdáková Bára 99 SK Jánské 39.05 39.05 85.28
3 54 000000 Kejvalová Barbora 98 Sn Pec p/S 39.91 39.91 106.54
4 49 000000 Fizérová Kristýna 99 Lo Trutnov 40.81 40.81 128.79
5 43 000000 Davidová Michaela 99 SK Rýchory 41.17 41.17 137.69
6 44 000000 Procházková Nikola 98 SK Jánské 42.34 42.34 166.61
7 46 000000 Bečvářová Eliška 98 SK Jánské 43.11 43.11 185.64
8 42 000000 Skálová Linda 99 VS Praha 43.23 43.23 188.61
9 45 000000 Hrubá Anna 99 SK Maty 43.26 43.26 189.35
10 52 000000 Košťálová Jana 98 Renokar-CN 45.09 45.09 234.58
11 56 000000 Tajovská Adéla 99 So Nusle 46.94 46.94 280.31
12 47 000000 Jonášová Anička 99 So Nusle 48.58 48.58 320.85
Rank Bib. Code Name Year Club Time Gap 1 145 325100 Bláhová Anna 1999 Skiklub Špindl 34.65 2 162 275500 Křížová Iva 1999 SA Špindl 35.37 0.72
3 132 425305 Pospíšilová Klára 1999 Český klub lyžařů Harrachov 35.88 1.23
4 178 415503 Dubnová Nicola 1999 SK Ještěd 36.02 1.37
5 154 325101 Lukášová Alena 1999 Skiklub Špindl 36.22 1.57 6 137 315425 Bubáková Nikola 1999 SA Špindl 36.31 1.66 7 156 425023 Zbořilová Nina 2000 TJ Spartak Rokytnice 36.60 1.95
8 166 325715 Vetrová Aneta 1999 SA Špindl 36.69 2.04 9 141 415502 Svatošová Barbora 2000 SK Ještěd 36.71 2.06
10 173 235725 Weberová Michaela 1999 Ski team Victoria Brno 36.73 2.08 11 153 325104 Rudolfová Kristýna 1999 SA Špindl 37.02 2.37 12 133 115707 Kotková Eliška 1999 LK VS Praha 38.02 3.37 13 134 115719 Žižáková Johana 1999 LK VS Praha 38.06 3.41 14 161 315429 Půlpánová Markéta 1999 Ski klub Vrchlabí 38.23 3.58
15 142 131 Kałuża Martyna 1999 KS Śnieżka Karpacz 38.31 3.66
16 163 705904 Markvartová Anna 2000 Slavoj Plzeň 38.33 3.68
17 149 115705 Vodrážková Eliška 1999 LK VS Praha 38.45 3.80 18 164 325707 Hanková Kateřina 2000 SA Špindl 38.70 4.05
19 139 325511 Vydrová Viktorie 2000 SK Janské Lázně 38.73 4.08
20 135 305759 Hradilová Johana 2000 TJ Sokol Deštné v O.h. 39.24 4.59 21 152 325509 Miškovská Adéla 2000 SK Janské Lázně 39.35 4.70
22 172 115716 Skálová Linda 1999 LK VS Praha 39.47 4.82 23 140 275604 Klofáčová Kateřina 1999 LK Zlín 39.57 4.92
24 171 315718 Davidová Michaela 1999 SK Rýchory Mladé Buky 39.64 4.99 24 143 755302 Hrubá Anna 1999 SK Maty 39.64 4.99 26 158 115706 Fialová Adéla 2000 LK VS Praha 39.94 5.29 27 169 325507 Fleischerová Aneta 2000 SK Janské Lázně 39.99 5.34
28 180 905117 Hlaváčová Barbora 1999 Tesla Pardubice 40.31 5.66
29 160 905306 Martínková Daniela 1999 Ski klub Ústí nad Orlicí 40.37 5.72 30 146 305758 Doksanská Anna 2000 TJ Sokol Deštné v O.h. 40.91 6.26 31 131 425203 Marková Ivana 2000 ČSK Vysoké n.J. 41.12 6.47
32 168 315426 Krulišová Barbora 2000 Ski klub Vrchlabí 41.77 7.12 33 138 405408 Voborníková Viktorie 2000 TJ Bižu Jablonec n.N. 41.98 7.33 34 157 315719 Horáčková Adéla 1999 SK Rýchory Mladé Buky 42.22 7.57
35 151 115608 Neřoldová Markéta 1999 TJ Avia Praha Čakovice 42.39 7.74
36 167 315305 Fizérová Kristýna 1999 LOKO Trutnov 42.70 8.05 37 170 305760 Jančaříková Anna 2000 TJ Sokol Deštné v O.h. 43.00 8.35